Zdravia Vás celonožky

Ahoj, čau, sevas!

A to je iba časť pozdravov z našich nových celonožiek. Dlho sme hľadali interaktívnu potlač, ktorá bude komunikovať nielen s Vami ale aj s Vaším okolím. A z ničoho nič ako to tak býva, vznikla potlač plná všemožných pozdravov. Pri každom pohľade do zrkadla alebo vykročení do spoločnosti tak už z diaľky pozdravia.

1

A ako sme vyberali konkrétne pozdravy?

Vyberali sme také pozdravy, ktoré používajú rôzne generácie, a boli pre nás natoľko pútavé, aby sme ich pospájali. Ahoj (pôvodne z anličtiny) našlo tak svoje miesto vedľa pozdravu servus, ktoré v preklade z latinčiny znamená otrok. Zvláštne, že?

Všetky pozdravy sme si napísali na papier starým dobrým tušom a následne preskenovali do počítača. Tablet zostal ako vo veľa iných prípadoch v poličke :) A tak sme písali a kreslili …

2

Po naskenovaní sme si vytvorili vizualizáciu, v akých farbách budú celonožky zdraviť. Rozhodli sme sa pre biely podklad a krikľavo ružovú potlač. Čo poviete?

3

Na záver by sme sa s Vami chceli rozlúčiť s jedným z pozdravov, ktorý nájdete aj na celonožkách, ktorého pôvod je z taliančiny – „čau”.

P.S.: Vedeli ste, že aj pozdravy majú svoj deň? Je ním 21. novembra, kedy aj budú oslavovať aj naše nové celonožky :)