Mám nakúpené!

Asi ste si už poniektorí všimli, že sme do nášho obchodíku pridali dva nové výrobky, ktoré za normálnych okolností nepotláčame. Tentokrát, ale nešlo o normálne okolnosti. :) Nápad “Mám nakúpené” na nákupné tašky prišiel z ničoho nič počas potláčania celonožiek. A nápad to bol veľmi silný. Jeden z tých, keď sa človeku až nechce dokončovať to čo má práve rozrobené a hneď by najradšej začal pracovať na novom nápade.

taska

A tak sa začali práce na skicovaní:

– Nech je to písaným a uhladené!
– Nie, nie, nech je to viac “nakúpené” písmo.

A tak to išlo vyše týždňa. Pár z návrhov z tej doby nám ešte ostalo.

navrhy

Vizualizácie sú pre nás najlepší spôsob ako vyskúšať, ako bude výrobok vyzerať, pred tým než ho vytvoríme.

vizualizacia

Keďže sme s potlačou tašiek nemali skúsenosti, bolo potrebné aby sme vykonali aj niekoľko pracích skúšok a presvedčili sa o stálosti farby a správnej fixácii potlače. Tie našťastie dopadli dobre.

skuska

Ďalšia vec, ktorú sme potrebovali vymyslieť bol obal. Chceli sme niečo jednoduché, malé, aby obal zbytočne nezakrýval potlač a obsahoval všetky potrebné informácie. Najviac sa nám zapáčil obal z pauzovacieho papiera.

obal

Potom už len stačilo, aby sme si s našou kamarátkou a modelkou urobili prechádzku na Devín a nafotili pár záberov, ako taška/batoh vyzerá v akcii. “Nakúpené” sme mali však len na batohu :)

iv